Hollywood LED Vanity Mirror Lights Kit Beauty Lighting Fixture Strip

Холивуд LED Суета Светилки за убавина комплет осветлување тела Газа

❤ светло комплет во целата должина, може да се прилагоди на должината на вашите потреби слободно да ги задржи вашите суета шминка постави убави и уредни. Екстра светилки може да се сече off.Multiple употреба суета светлина може да се примени за да се шминка, пополни светлина, декорација и снимање и така натаму. Огледало не се вклучени.

❤USB погон - вие не мора да се грижите за не има приклучок во близина, и пренослив полнач и iPad исто така може да обезбеди доволно енергија за тоа. Се разбира, можете да го користите кабелот со USB интерфејс за снабдување со енергија directl


детали за производот

спецификација:

Тагови производ


  • Претходно:
  • Следно:

  • Температура на бојата: 3200K-7000K Сијалица Wattage: 18W Работен напон: DC5V Осветленост: 1800lm сијалица Количина: 10pcs Должина: 15.22ft / 4.64m центар проред: 10.6inch / 27cm (MAX) сијалица Димензии: 1.97inch / 5CM Материјал: PC + LED

    Пакет вклучува:

    10 X Лампи 1 X 5V USB кабел 1 x допир Dimmer 1 X Упатство за инсталација  • производи категории