Hollywood LED Vanity Mirror Lights Kit Beauty Lighting Fixture Strip

Hollywood LED Vanity Mirror Lights Kit Beauty Ndriçimi instalime Strip

❤ kit dritë në gjatësi të plotë, mund të rregullohen gjatësinë për nevojat tuaja të lirshëm për të mbajtur përbërjen tuaj kotësi vendosur bukur dhe i zoti. Llamba shtesë mund të jenë përdorime të prerë off.Multiple lehta kotësi mund të aplikohen për të bërë-up, të lehta mbushur, stolisje dhe të shtënat dhe kështu me radhë. Mirror nuk përfshihen.

❤USB POWERED - ju nuk duhet të shqetësohen për të mos pasur një prizë afër, dhe ngarkues portativ dhe IPAD gjithashtu mund të sigurojë energji të mjaftueshme për të. Sigurisht, ju gjithashtu mund të përdorni plug me një ndërfaqe USB për të furnizimit me energji elektrike directl


Detail Product

Specifikim:

Product Tags


  • Previous:
  • Next:

  • Temperatura Ngjyra: 3200K-7000K llambë Wattage: 18W punës Voltage: DC5V Shkëlqim: 1800lm llambë Qty: 10pcs Length: 15.22ft / 4.64m Center Hapësira: 10.6inch / 27cm (MAX) Llambë Përmasat: 1.97inch / 5CM Materiali: PC + LED

    Paketa e përfshira:

    10 X Bulbs 1 X 5V USB kabllo 1 X prekje Dimmer 1 X Instalimi Udhëzim  • Produkte kategori