Hollywood Vanity Makeup Mirror Tabletop or Wall Mounted

Hollywood Vanity Makeup Mirror tabletop ose Mur Montuar

5.0 out of 5 stars( 58 Reviews )

★ Kinds of Setting Up, Wall Mounted / Tabletop Vanity Mirror. The Makeup Mirror Is Versatile Since It Can Be Placed on A Makeup Desk or Hung on The Wall, The Legs Are Easy to Attach with The Screwdriver That Was Included.

★ Large Long Lasting Countertop / Wall Mirror. Overall Frame, Strong, Solid Feel with Metal Frame And Wooden Base, Gorgeous And Superior Reflective Mirror Built to Last with Top Quality Material,No Need to Exchange The Bulbs.

★ With Warm Light ( 4000K Color Temperature) / Daylight (6000K Color Temperature) Settings And Adjustable Brightness. Vanity Mirror Is Replaceable Design, Provide Enough Brightness to Makeup in Dark. It Is Soft and Not Dazzling.Makeup.


 • Numri Modeli: L606H
 • Ngjyrat në dispozicion: argjendi, të bardhë
 • Detail Product

  Specifikim:

  Product Tags

  DOMOSDOSHME kotësi pasqyrë për të famshëm dhe artistëve kozmetikë

  L606H

  Nëse ju dëshironi të keni grim profesional të hollë, përveç aftësive kozmetikë, atëherë kjo kozmetikë pasqyrë profesional është thelbësore për ju, sepse ylli dhe artisti profesional kozmetikë përdorin atë.

  APLIKIMET

  BEAUTME- me vëmendje me kujdes të bëjë çdo detaj të product2

  Earrings Wearing

  Change Clothes

  Beauty Makeup

  hairstyle Dizajn

  wall mirror

  Wall Kalorësisë ose tabletop Vanity Mirror

  Heqja e bazës ndashëm dhe të gatshëm për të ul receptorin e telefonit nëse keni nevojë.

  Ose le pasqyrë lidhur me bazë druri të qëndrojë në tavolinë.

  magnifying mirror

  Zmadhim 10x pasqyrë

  me 1 cope ndashëm zmadhim 10x pasqyrë spot kozmetike.

  Të bëjë përbërjen tuaj më të rafinuar.

  Gift mirror

  Një dhuratë të veçantë për gratë dhe vajzat

  Një dhuratë të veçantë për personat të cilët janë njerëzit më të rëndësishëm. Të jetë i sigurt se ata do të ju jap më shumë kompliment.

  Product Information

  Hollywood Style Makeup Mirror Is Salon Grade copë, është thelbësore Grim Profesional Aids për Star dhe kozmetikë artist.

  Kornizë jetë bërë nga The High-Quality aliazh alumini kornizë dhe bazë prej druri, kjo duket më shumë të gradës së lartë dhe të bukur. Ju jap një Star Feel Gjatë rutinë tuaj Bukuri.

  Pse keni nevojë për Vanity Mirror me dritat kur Makeup?

  Në qoftë se ju dëshironi të keni një Elegant Professional Makeup, përveç për të bërë-up teknika, Vanity Mirror me dritat është thelbësore.

  The Makeup Mirror me Projektim dritën në fytyrën e dritë të mjaftueshme, nuk do të formojnë një Shadow, On The Makeup për të siguruar Uniform Color. Kjo do t'ju lejojë të Complete rutinën tuaj Bukuri Perfectly.

  PRODUKTET REAL SHOT

  L606 (3)
  L606 (1)
  L606 (3)

 • Previous:
 • Next:

 • Materiali i produktit: Aluminum Alloy + Glass + Abs + Metal + Fiberboard + MDF

  Base Materiali: Base Wooden

  Frame Material: Aviation - klasës Alumini

  Drita Ndriçimi: Adjustable, Long Shtypni për të rregulluar ndriçimin, ngrohtë Light & Ruajtja

  Fuqia: Plug-In Adapter Mundësuar: DC12V / 1A

  LED dritat Ngjyra: Ngrohtë Yellow Light & Day Lehta, 14pcs dimmable LED dritat

  On / off: prekje sensor Switch, Long Press për të rregulluar ndriçimin

  1. Me 1 cope ndashëm zmadhim 10x pasqyrë spot kozmetike

  2.with dy lloje të mënyra ngarkues, anë dhe mbrapa port ngarkues

  3.Product Dimension: 620 * 100 * 512mm (24,41 "X3.94" X20.16 ")

  4.Frame Dimension: 600 * 500 * 25mm (23,62 "X19.69" X0.98 ")

  5.Glass Dimension: 589 * 3 * 489mm (23.19 "X 0,12" X 19.25 ")

  6.with 14pcs dimmable LED dritat

  Paketimi Details: Epe Foam + Box Paketa

  1 * Plug-in Adapter, 12V, 1A

  1 * Set Install Mjete

  1 * Make-Up Vanity Mirror me dritat

  1 * zmadhim 10x Double-Përballë Mirror (1 anë është 10X, një tjetër anë është 1X)

  1 * Guide User për Hollywood Mirror me drita

 • Shqyrtime

  星星  ( 58 Reviews )  4.8 / 5

   

   

   

   

  përdoruesCrystal Garcia

  5.0 out of 5 starsGood

  February 5, 2020

  Verified Blerje

   

  Price is great and big cute for vanity the lights are bright but I could use a but brighter but for the value amazing this is the second one I got since I had to exchange the first one the charger went out but second one works good