Hollywood Vanity Mirror, Style Makeup Mirrors with Lights, Tabletop or Wall Mounted

Hollywood Vanity Mirror, Style Makeup Pasqyra me drita, tabletop ose mur montuar

5.0 out of 5 stars( 16 Reviews )

★ Smart touch sensor function,adjustable brightness lighting.warm yellow and daylight white could be convert freedem.

★ Professional makeup Mirror:Optic mirror and overall frame, the perfect size for makeup, grooming or dressing.

★ Attractive Design:Wall mounted or Tabletop disign.you could choose one as you like better.

★ Sturdy Construction and High Quality LED Bulbs – Strong, solid feel with metal frame and base, built to withstand heavy use. Gorgeous and superior reflective mirror built to last with top quality material. Non-replaced LED bulbs with 50,000 hours life span; no need to replace the bulbs.


Detail Product

Specifikim:

Product Tags

HOLLYWOOD kotësi pasqyrë me LIGHTS

33

BEAUTME Hollywood Vanity Mirror është moderne kotësi eksperienca-një dizajn të pakta dhe të hijshme ende joshës që ofron një të përsosur, madje edhe ndriçim dhe superior qartësi pasqyrë reflektim. Ideal për aplikimin kozmetikë në çdo mjedis, shtëpi apo profesionale, edhe për marrjen se selfie përsosur Instagram!

APLIKIMET

BEAUTME- me vëmendje me kujdes të bëjë çdo detaj të product2

një palë vathë Veshja

të ndryshuar rrobat

Beauty Makeup

hairstyle Dizajn

Tabletop / mur montuar pasqyrë

Dy llojet e përdorimin-duke 1) të vënë në pasqyrë grim në tavolinë; 2) Hang rror mi në thewall

L606 (1)

Përdorni grim pasqyrë në tryezë

APPLICATIONS2

Vanity pasqyrë varur në mur

Product Information

Profesional Vanity Mirror me dritat zgjedhin mbylljen dritë në dritën e ditës, për të kuptuar më mirë shkallën e hije. Made e kornizë alumini me cilësi të lartë, të fortë, kornizë solide dhe varnished tinplate metalike dhe bazë të lejojë që ajo të qëndrojë guximshëm në tryezë. Glossy frame seamless splicing bën pasqyrë më të lartë të keq dhe të bukur.

14pcs dimmable led bulbs,perfect to be usded for Cosmetic,clean-shaven,Dressing and Dry Your Hair. Yellow warm lights and daylight can be adjusted as you needed,Keep your beauty always.

L606 Replace bulb (3)

LED LIGHT BULBS

Save energji elektrike, modës dhe mbrojtjen e mjedisit.

L606 Replace bulb (2)

ALUMINUM FRAME

Aluminum frame and aluminum base,many times grinding process,make the mirror more durable and beautiful

A5

SMART TOUCH KONTROLLI

1. Prekni lehtë për ta kthyer on / fik dritën e ngrohtë dritë / ditë.

2. Hold gjatë prekni për të rregulluar ndriçimin e ndriçimit.

PRODUKTET REAL SHOT

L606 (2)

L606 (3)

L606 (6)

L606 (4)

Product pack

6063 pack

Double corrugated paper thickened packaging > Inside thickened foam > Double packing four corner protection


 • Previous:
 • Next:

 • Fuqia: 100-240V, DC12V / 1A Plug-in përshtatës

  LED dritat me ngjyra: dritë të ngrohtë të verdhë (3200K) dhe drita e bardhë ditë (6500K)

  madhësi qelqi: 598mm (L) * 498mm (H) (23,54 "* 19.6");

  madhësi produktit: 600mm (L) * 180mm (W) * 530mm (H) /23.62 "* 7.08" * 20.86 ";

  Mirror Pesha: rreth 5 kg

  Paketimi Details: EPE Foam + Box Paketa

 • Shqyrtime

  星星   ( 195 Reviews )  4.8 5

   

   

  përdorues  Taylor Vera

  5.0 out of 5 stars Highly recommend!

  April 11, 2019

  Verified Blerje

   

  I looooove this vanity mirror! It’s so cute. It has light settings where you can change the lights, and it’s just a great product, especially for beginners just like myself.

   

   

   

  përdorues  Jennifer Hope

  5.0 out of 5 stars Looks and works nicely.

  April 30, 2019

  Verified Blerje

   

  Emailed the company asking to buy more lights for this mirror. They have responded and I did receive enough bulbs to replace them all. I am more than pleased with this company and recommend them . It is a lovely mirror and I love it!!

   

   

  përdorues  Brandye

  5.0 out of 5 stars Yas!!!! I love my mirror

  March 17, 2019

  Verified Blerje

   

  Super Frickin Cute!!!! I been through hell and high water trying to get a mirror for my vanity. Tried a different company outside of Amazon and they took a month to even attempt to deliver. We found this beauty and got it cheaper and within a few days. I do plan on going bigger but this will definitely work.

   

   

  përdorues  Bernie

  5.0 out of 5 stars Beautiful vanity mirror

  August 31, 2019

  Verified Blerje 

   

  I love this mirror. Makes my beauty room look like a salon. Arrived very well packaged. It was very easy to set up. Just what I envisioned.

   

   

  përdorues  Denisha Cobb

  5.0 out of 5 stars Must have!!

  May 28, 2019

  Verified Blerje 

   

  I absolutely love this mirror!!! It is perfect and well worth my money! I like how versatile this mirror is. I can hang it on the wall or I can let it stand on my vanity table. Also the different shades of light is perfect as well. I can do studio room or yellow light. Purchase this today too will not regret it!!