Hollywood Vanity Mirror with Led Bulbs, Tabletop or Wall Mounted Adjustable Brightness

Hollywood Vanity Mirror me LED bulbs, tabletop ose mur montuar Shkëlqimi I rregullueshëm

星星    ( 69 Reviews )                                                                                               
$199.99 $159.99

★ Vanity Mirror me dritat: 15pcs dimmable bulbs udhëhequr, 2pcs zëvendësimi ekstra udhëhequr llamba, me natyrën dhe ndriçim të ndritshme, mes të rregullueshme të bardhë ose të ngrohtë dritë të verdhë

★ tabletop ose Wall Kalorësisë: dizajn atraktiv, tryezë të lartë ose mur malin instaluar way.you mund të zgjidhni një që ju pëlqen më të mirë.

★ Adjustable shkëlqim lighting.Smart të kontrollit me prekje ndriçim, dayliht bardhë (6500K) / verdhë dritë të ngrohtë (3200K) shkëlqim .Adjustable dhe për të marrë një grim të përsosur kotësi.

★ Baza druri me kornizë alumini aliazh, një ndezur dhuratë klasike dhe professinal përsosur përbërjen mirror.a për vajzën dhe mom.


 • Numri Modeli: L605V
 • Ngjyrat në dispozicion: argjendi, të bardhë
 • Detail Product

  Specifikim:

  Product Tags

  22

  BEAUTME- me vëmendje me kujdes të bëjë çdo detaj të produktit

  Kornizë të bërë nga aliazh alumini cilësi të lartë dhe proces rigoroz dhe të hollë llak refuzon asnjë gjurmë qepur në kuadër, për të krijuar një kornizë të përsosur dhe të kërkoni më lartë të keq dhe të bukur.

  BEAUTME- me vëmendje me kujdes të bëjë çdo detaj të produktit

  APLIKIMET

  BEAUTME- me vëmendje me kujdes të bëjë çdo detaj të product2

  Tabletop / mur montuar pasqyrë

  BEAUTME- me vëmendje me kujdes të bëjë çdo detaj të product3

  rofessional Vanity Mirror me dritat zgjedhin mbylljen dritë në dritën e ditës, për të kuptuar më mirë shkallën e hije. Made e kornizë alumini me cilësi të lartë, të fortë, kornizë solide dhe varnished tinplate metalike dhe bazë të lejojë që ajo të qëndrojë guximshëm në tryezë. Glossy frame seamless splicing bën pasqyrë më të lartë të keq dhe të bukur.

  15pcs dimmable bulbs udhëhequr, të përsosur të usded për kozmetike, të pastër-rruar, salcë dhe të thatë Hair.Yellow dritat tuaj të ngrohtë dhe të ditës mund të rregullohen si ju nevojitet, Mbani bukurinë tuaj gjithmonë.

  Makeup Mirror me dritat

  Perfect ndezur Vanity Mirror për Ju

  Për gratë dhe vajzat, Duke tillë A Vanity Mirror është ëndrra e tyre

  Profesional Vanity Mirror me dritat zgjedhin mbylljen dritë në dritën e ditës, për të kuptuar më mirë shkallën e hije. Made e kornizë alumini me cilësi të lartë, të fortë, kornizë solide dhe varnished tinplate metalike dhe bazë të lejojë që ajo të qëndrojë guximshëm në tryezë. Glossy frame seamless splicing bën pasqyrë më të lartë të keq dhe të bukur.

  Tabletop / Wall Kalorësisë Mirror me dritat:

  15pcs dimmable bulbs udhëhequr, të përsosur të usded për kozmetike, të pastër-rruar, salcë dhe të thatë Hair.Yellow dritat tuaj të ngrohtë dhe të ditës mund të rregullohen si ju nevojitet, Mbani bukurinë tuaj gjithmonë.

  BEAUTME- me vëmendje me kujdes të bëjë çdo detaj të product4

  LED Light Bulbs

  Save energji elektrike, modës dhe mbrojtjen e mjedisit.

  BEAUTME- me vëmendje me kujdes të bëjë çdo detaj të product5

  Aluminum Frame / Base druri

  kornizë alumini dhe bazë prej druri, shumë herë procesin e rëndë, të bëjë pasqyrë më të qëndrueshme dhe të bukur

  BEAUTME- me vëmendje me kujdes të bëjë çdo detaj të product6

  SMART TOUCH KONTROLLI

  1. Prekni lehtë për ta kthyer on / fik dritën e ngrohtë dritë / ditë.

  2. Hold gjatë prekni për të rregulluar ndriçimin e ndriçimit.

  PRODUKTET REAL SHOT

  L605 (7)
  L605 (6)
  L605 (5)

 • Previous:
 • Next:

 • LED dritat me ngjyra: dritë të ngrohtë të verdhë (3200K) dhe drita e bardhë ditë (6500K);

  Frame Material: Aviation - alumini gradës, bazë druri

  Energjisë: DC5V / 2A Plug-in (110-240V)

  Size:

  madhësi qelqi: 389mm (L) * 489mm (H) / (15.31 "* 19.25");

  Produkti Dimension: 420mm (L) * 100mm (W) * 512mm (H) (16.5 "* 3.94" * 20,156 ");

 • Shqyrtime

  星星        ( 69 Reviews )  4.8  5

   përdorues   Juan

   

  星星   e bën të lumtur gruan

  15 gusht 2019

  Verified Blerje

   

  I blerë këtë pasqyrë për gruan time. ajo ishte vazhdimisht ankohen për të bërë përbërjen e saj në banjo tonë duke thënë se ndriçimi ishte shumë i butë. ajo ka në në shelfin e mësipërme banjë tonë kështu që ajo nuk duhet të lëvizë përbërjen e saj të ngritur dhe është shumë e lumtur. Këtu janë disa fotografi të setup, por mos i thoni gruas sime mora ato. ajo do të jetë goxha i mërzitur zona e saj nuk ishte Instagram gati. Unë do të doja të shtoja, unë nuk do të thonë se kjo është e udhëtimit-miqësore megjithatë ajo nuk ka asnjë problem duke lëvizur atë në dhomën e ndenjjes për të bërë përbërjen e saj dhe TV të parë kur unë jam duke marrë deri banjo.

   

   

  përdorues   Elizabeth

   

  星星   I seriously Love this mirror

  August 19, 2019

  Verified Blerje

   

  I recently redid my makeup setup and wanted a mirror like you see all the beauty gurus use, but I sadly am not rolling in cash to buy a $700 makeup mirror. I had low expectations for this mirror I must admit. I never buy products on Amazon unless they have many reputable reviews. This mirror was just too good of a deal, so I gave it a shot. It was packaged well, nothing broken, and easy to set up. I LOVE this mirror y’all. Sure its not as big as I’d like, but it gets the job done for me. It is very bright and I love that you can adjust the shade and brightness. The two extra bulbs are also a perk. If you enjoy makeup and want to pretend you are a beauty guru on a budget- this mirror would be great for you.

   

   

  përdorues   Natalie H

   

   

  星星   Great Mirror

  August 19, 2019

  Verified Blerje

   

  My mirror arrived yesterday and when I opened it I was surprised at how well it was packaged. They thought of everything when it came to directions. At first, when reading the directions I noticed I was going to need a screw driver, however, after opening all of the packaging I noticed that one was provided! Very easy to put together and works great. I used it this morning and it was so much nicer than having a smaller makeup mirror.

  Edit – the mirror is bright enough for me, I use the dim function on the warm setting often, especially in the mornings while getting ready for work.

   

   

  përdorues   Jenn

   

   

  星星   superb

  August 9, 2019

  Verified Blerje

   

  it is very easy to install ( i just have to connect the stand). two diff lights, white and yellow. the size isnt too big or too small. Perfect for me!!